Home
O NAS
ZGŁOSZENIE
NAPRAWY
FAQ
KONTAKT
..:: Autoryzowane Centrum Serwisowe :: Foto-Service 2 ::..

Ponad dwadzieścia lat temu rozpoczęliśmy współpracę z firmą PENTAX w zakresie serwisowania sprzętu fotograficznego tej marki. Na początku 2004 roku otrzymaliśmy również autoryzację od koncernu KYOCERA, będącego matką takich marek jak YASHICA, czy CONTAX. W połowie roku 2004 nawiązaliśmy współpracę z firmą SIGMA, czego efektem było otrzymanie autoryzacji na naprawę całej gamy optyki oferowanej przez tego japońskiego producenta do takich mocowań jak CANON, NIKON, PENTAX, SONY czy OLYMPUS. Pod koniec roku 2004 rozpoczęła się nasza współpraca z koncernem SAMSUNG Techwin, co zaowocowło uzyskaniem autoryzacji również od tej firmy. W tym samym okresie uczestniczylśmy w pierwszym szkoleniu techników w Hamburgu, rozwijając nasze umiejętności w kolejnych latach. Na początku 2017 roku rozpoczęliśmy naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne profesjonalnego sprzętu studyjnego Profoto. W tym samym roku uczestniczyliśmy w pierwszym szkoleniu technicznym w siedzibie firmy w Sztokholmie w Szwecji.

Nasze Centrum wyposażone jest w najwyższej klasy urządzenia testujące takich producentów jak Kyoristu, Gokosha, Gossen, co pozwala nam na utrzymanie najwyższej jakości oferowanych przez nas usług, zarówno w zakresie serwisu gwarancyjnego jak i pogwarancyjnego cyfrowego i analogowego sprzętu fotograficznego. Nasi technicy posiadają międzynarodowe certyfikaty uprawniające ich do wykonywania napraw sprzętu fotograficznego serwisowanych przez nas marek.

  1. ..:: JAKOŚĆ ::..
    Aparatura pomiarowa o najwyższych standardach, wyłącznie oryginalne części zamienne, personel szkolony w Europejskich Centrach Serwisowych , , oraz . Ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży serwisowej.
  2. ..:: BEZPIECZEŃSTWO ::..
    Współczesny sprzęt fotograficzny zbudowany jest z miniaturowych elementów elektronicznych o wysokim stopniu integracji. Przy jego naprawie wymagana jest fachowa wiedza, umiejętnści, a przede wszystkim doświadczenie. Wybierając nas serwis, możesz być spokojny, że Twój sprzęt będzie miał najlepszą możliwą opiekę.
  3. ..:: GWARANCJA ::..
    Na wykonaną usługę oraz wymienione części udzielamy sześciomiesięcznej gwarancji.
Sigma
© Sigma